Sports Plus Inline Hockey Cincinnati

Filter the schedule    
       
Player Name:
Remember me
Date Start:
OR Date End:
League:    
Team: Inline Rink Rental Policies

Time League Home Locker Visitor Locker Rink Result
Sunday, Jul 07 2019
08:00AM - 09:00AM Novice District 5 1 Red Pups 2 Inline 1 - 2  
09:00AM - 10:00AM Novice District 5 3 Black Widows 4 Inline 7 - 2  
10:00AM - 11:00AM Bronze Koopa Troopas 1 Nailers 2 Inline 6 - 0  
11:00AM - 12:00PM Bronze Bash Brothers 3 Bonestorm 4 Inline 4 - 3  
12:00PM - 01:00PM Bronze Axles of Evil 1 Tusken Raiders 2 Inline 3 - 2  
01:00PM - 02:00PM Bronze Dark Star 3 Skateful Dead 4 Inline 8 - 2  
02:00PM - 03:00PM Silver The Underdogs 1 Bumblehawks 2 Inline 8 - 3  
03:00PM - 04:00PM Silver Silverbacks 3 Jabronis 4 Inline 9 - 7  
04:00PM - 05:00PM Silver The Bombays 1 Pillage the Village 2 Inline 6 - 5  
Sunday, Jul 14 2019
08:00AM - 09:00AM Novice Red Pups 1 District 5 2 Inline 2 - 1  
09:00AM - 10:00AM Novice Red Pups 1 Black Widows 4 Inline 3 - 0  
10:00AM - 11:00AM Bronze Bonestorm 1 Dark Star 2 Inline 4 - 2  
11:00AM - 12:00PM Bronze Red Dawgs 3 Bash Brothers 4 Inline 1 - 3  
12:00PM - 01:00PM Bronze Koopa Troopas 1 Axles of Evil 2 Inline 6 - 7  
01:00PM - 02:00PM Bronze Skateful Dead 3 Tusken Raiders 4 Inline 2 - 4  
02:00PM - 03:00PM Silver Jabronis 1 The Underdogs 2 Inline 3 - 5  
03:00PM - 04:00PM Silver Bumblehawks 3 The Bombays 4 Inline 5 - 7  
04:00PM - 05:00PM Silver Silverbacks 1 Pillage the Village 2 Inline 3 - 10  
05:00PM - 06:00PM Silver Dingoes-Silver 3 Moose Knuckles 4 Inline 5 - 7  
06:00PM - 07:00PM Gold Dingoes-Gold 1 Bibliotecas 2 Inline 6 - 5  
07:00PM - 08:00PM Gold Pink Whitneys 3 Bibliotecas 4 Inline 2 - 6  
08:00PM - 09:00PM Gold Mixed Nuts 1 Flames 2 Inline 8 - 9  
Sunday, Jul 21 2019
08:00AM - 09:00AM Novice Black Widows 1 District 5 2 Inline 2 - 0  
09:00AM - 10:00AM Bronze Bash Brothers 3 Axles of Evil 4 Inline 4 - 2  
10:00AM - 11:00AM Novice Black Widows 1 Red Pups 2 Inline 1 - 2  
11:00AM - 12:00PM Bronze Nailers 3 Red Dawgs 4 Inline 1 - 5  
12:00PM - 01:00PM Bronze Bonestorm 1 Koopa Troopas 2 Inline 4 - 3  
01:00PM - 02:00PM Bronze Nailers 3 Skateful Dead 4 Inline 1 - 3  
02:00PM - 03:00PM Bronze Tusken Raiders 1 Dark Star 2 Inline 3 - 6  
03:00PM - 04:00PM Silver Pillage the Village 3 The Underdogs 4 Inline 5 - 4  
04:00PM - 05:00PM Silver Moose Knuckles 1 Bumblehawks 2 Inline 1 - 5  
05:00PM - 06:00PM Silver Jabronis 3 Dingoes-Silver 4 Inline 7 - 3  
06:00PM - 07:00PM Silver The Bombays 1 Moose Knuckles 2 Inline 9 - 3  
08:00PM - 09:00PM Gold Pink Whitneys 3 Dingoes-Gold 2 Inline 10 - 7  
09:00PM - 10:00PM Gold Bibliotecas 3 Mixed Nuts 4 Inline 10 - 7  
Sunday, Jul 28 2019
08:00AM - 09:00AM Novice District 5 1 Red Pups 2 Inline 3 - 2  
09:00AM - 10:00AM Novice District 5 1 Black Widows 4 Inline 3 - 0  
10:00AM - 11:00AM Bronze Red Dawgs 1 Bonestorm 2 Inline 6 - 3  
11:00AM - 12:00PM Bronze Tusken Raiders 3 Bash Brothers 4 Inline 2 - 5  
12:00PM - 01:00PM Bronze Red Dawgs 1 Koopa Troopas 2 Inline 3 - 2  
01:00PM - 02:00PM Bronze Dark Star 3 Nailers 4 Inline 9 - 0  
02:00PM - 03:00PM Bronze Skateful Dead 1 Axles of Evil 2 Inline 4 - 3  
03:00PM - 04:00PM Silver Dingoes-Silver 3 The Underdogs 4 Inline 3 - 7  
04:00PM - 05:00PM Silver Dingoes-Silver 3 Bumblehawks 2 Inline 2 - 5  
05:00PM - 06:00PM Silver Pillage the Village 3 Moose Knuckles 4 Inline 8 - 3  
06:00PM - 07:00PM Silver The Bombays 1 Jabronis 2 Inline 3 - 4  
07:00PM - 08:00PM Gold Flames 3 Pink Whitneys 4 Inline 0 - 1  
08:00PM - 09:00PM Gold Mixed Nuts 1 Dingoes-Gold 2 Inline 1 - 0  
Sunday, Aug 04 2019
08:00AM - 09:00AM Novice Red Pups 1 District 5 2 Inline 4 - 3  
09:00AM - 10:00AM Novice Red Pups 3 Black Widows 4 Inline 3 - 1  
10:00AM - 11:00AM Bronze Bash Brothers 1 Koopa Troopas 2 Inline 1 - 4  
11:00AM - 12:00PM Bronze Axles of Evil 3 Bonestorm 4 Inline 6 - 1  
12:00PM - 01:00PM Bronze Skateful Dead 1 Red Dawgs 2 Inline 4 - 2  
01:00PM - 02:00PM Bronze Tusken Raiders 3 Nailers 4 Inline 5 - 0  
02:00PM - 03:00PM Silver The Underdogs 1 The Bombays 2 Inline 7 - 4  
03:00PM - 04:00PM Silver Bumblehawks 3 Pillage the Village 4 Inline 7 - 15  
04:00PM - 05:00PM Silver Moose Knuckles 1 Jabronis 2 Inline 3 - 4  
Sunday, Aug 11 2019
08:00AM - 09:00AM Novice Black Widows 1 Red Pups 2 Inline 8 - 2  
09:00AM - 10:00AM Bronze Dark Star 3 Red Dawgs 4 Inline 6 - 3  
10:00AM - 11:00AM Novice Black Widows 1 District 5 2 Inline 3 - 2  
11:00AM - 12:00PM Bronze Dark Star 3 Koopa Troopas 4 Inline 3 - 1  
12:00PM - 01:00PM Bronze Bash Brothers 1 Skateful Dead 2 Inline 3 - 1  
01:00PM - 02:00PM Bronze Nailers 3 Axles of Evil 4 Inline 1 - 6  
02:00PM - 03:00PM Bronze Bonestorm 1 Tusken Raiders 2 Inline 3 - 4  
03:00PM - 04:00PM Silver The Underdogs 3 Moose Knuckles 4 Inline 6 - 4  
04:00PM - 05:00PM Silver Jabronis 1 Bumblehawks 2 Inline 6 - 3  
05:00PM - 06:00PM Silver Dingoes-Silver 3 Pillage the Village 4 Inline 5 - 2  
06:00PM - 07:00PM Silver Dingoes-Silver 1 The Bombays 2 Inline 4 - 7  
07:00PM - 08:00PM Gold Flames 3 Bibliotecas 4 Inline 7 - 6  
08:00PM - 09:00PM Gold Flames 3 Dingoes-Gold 2 Inline 10 - 7  
09:00PM - 10:00PM Gold Mixed Nuts 3 Pink Whitneys 4 Inline 10 - 11  
Sunday, Aug 18 2019
08:00AM - 09:00AM Novice District 5 1 Black Widows 2 Inline 5 - 1  
09:00AM - 10:00AM Novice District 5 3 Red Pups 4 Inline 3 - 1  
10:00AM - 11:00AM Bronze Bonestorm 1 Nailers 2 Inline 6 - 2  
11:00AM - 12:00PM Bronze Red Dawgs 3 Tusken Raiders 4 Inline 5 - 4  
12:00PM - 01:00PM Bronze Axles of Evil 1 Dark Star 2 Inline 2 - 4  
01:00PM - 02:00PM Bronze Koopa Troopas 3 Skateful Dead 4 Inline 3 - 4  
02:00PM - 03:00PM Silver Pillage the Village 1 Jabronis 2 Inline 4 - 3  
03:00PM - 04:00PM Silver The Bombays 3 Bumblehawks 4 Inline 4 - 3  
04:00PM - 05:00PM Silver Dingoes-Silver 1 Moose Knuckles 2 Inline 6 - 3  
05:00PM - 06:00PM Gold Dingoes-Gold 3 Bibliotecas 4 Inline 6 - 15  
06:00PM - 07:00PM Gold Dingoes-Gold 3 Pink Whitneys 2 Inline 7 - 6  
07:00PM - 08:00PM Gold Flames 3 Mixed Nuts 4 Inline 4 - 9  
Sunday, Aug 25 2019
08:00AM - 09:00AM Novice Red Pups 1 Black Widows 2 Inline -  
09:00AM - 10:00AM Novice Red Pups 3 District 5 4 Inline -  
10:00AM - 11:00AM Bronze Bash Brothers 1 Nailers 2 Inline -  
11:00AM - 12:00PM Bronze Axles of Evil 3 Red Dawgs 4 Inline -  
12:00PM - 01:00PM Bronze Bash Brothers 1 Dark Star 2 Inline -  
01:00PM - 02:00PM Bronze Skateful Dead 3 Bonestorm 4 Inline -  
02:00PM - 03:00PM Bronze Tusken Raiders 1 Koopa Troopas 2 Inline -  
03:00PM - 04:00PM Silver The Underdogs 3 Bumblehawks 4 Inline -  
04:00PM - 05:00PM Silver Jabronis 1 Dingoes-Silver 2 Inline -  
05:00PM - 06:00PM Silver The Underdogs 3 Pillage the Village 4 Inline -  
06:00PM - 07:00PM Silver Moose Knuckles 1 The Bombays 2 Inline -  
07:00PM - 08:00PM Gold Pink Whitneys 3 Flames 4 Inline -  
08:00PM - 09:00PM Gold Mixed Nuts 1 Bibliotecas 2 Inline -  
09:00PM - 10:00PM Gold Mixed Nuts 1 Dingoes-Gold 4 Inline -  
Sunday, Sep 08 2019
08:00AM - 09:00AM Novice Black Widows 1 District 5 2 Inline -  
09:00AM - 10:00AM Bronze Bash Brothers 3 Bonestorm 4 Inline -  
10:00AM - 11:00AM Novice Black Widows 1 Red Pups 2 Inline -  
11:00AM - 12:00PM Bronze Red Dawgs 3 Koopa Troopas 4 Inline -  
12:00PM - 01:00PM Bronze Nailers 1 Skateful Dead 2 Inline -  
01:00PM - 02:00PM Bronze Dark Star 3 Tusken Raiders 4 Inline -  
02:00PM - 03:00PM Silver Bumblehawks 1 Moose Knuckles 2 Inline -  
03:00PM - 04:00PM Silver Dingoes-Silver 3 The Underdogs 4 Inline -  
04:00PM - 05:00PM Silver The Bombays 1 Pillage the Village 2 Inline -  
05:00PM - 06:00PM Gold Dingoes-Gold 3 Flames 4 Inline -  
06:00PM - 07:00PM Gold Pink Whitneys 1 Bibliotecas 2 Inline -  
07:00PM - 08:00PM Gold Pink Whitneys 1 Mixed Nuts 4 Inline -  
Sunday, Sep 15 2019
10:00AM - 11:00AM Bronze Skateful Dead 1 Bash Brothers 2 Inline -  
11:00AM - 12:00PM Bronze Bonestorm 3 Dark Star 4 Inline -  
12:00PM - 01:00PM Bronze Axles of Evil 1 Tusken Raiders 2 Inline -  
01:00PM - 02:00PM Bronze Red Dawgs 3 Nailers 4 Inline -  
02:00PM - 03:00PM Bronze Axles of Evil 1 Koopa Troopas 2 Inline -  
03:00PM - 04:00PM Silver Jabronis 3 The Underdogs 4 Inline -  
04:00PM - 05:00PM Silver Moose Knuckles 1 Pillage the Village 2 Inline -  
05:00PM - 06:00PM Silver Jabronis 3 The Bombays 4 Inline -  
06:00PM - 07:00PM Silver Dingoes-Silver 1 Bumblehawks 2 Inline -  
07:00PM - 08:00PM Gold Bibliotecas 3 Pink Whitneys 4 Inline -  
08:00PM - 09:00PM Gold Bibliotecas 1 Flames 2 Inline -  
09:00PM - 10:00PM Gold Mixed Nuts 3 Dingoes-Gold 4 Inline -  
Sunday, Sep 22 2019
08:00AM - 06:00PM Novice, Bronze, Silver Playoffs Inline
07:00PM - 08:00PM Gold Dingoes-Gold 3 Bibliotecas 4 Inline -  
08:00PM - 09:00PM Gold Flames 1 Pink Whitneys 2 Inline -  
09:00PM - 10:00PM Gold Flames 3 Mixed Nuts 4 Inline -  
Sunday, Sep 29 2019
08:00AM - 06:00PM Playoffs Inline