Sports Plus Inline Hockey Cincinnati

Filter the schedule    
       
Player Name:
Remember me
Date Start:
OR Date End:
League:    
Team: Inline Rink Rental Policies

Time League Home Locker Visitor Locker Rink Result
Sunday, Aug 09 2020
10:00AM - 11:00AM Novice Black Widows 3 District 5 4 Inline -  
11:00AM - 12:00PM Bronze Bash Brothers 1 Dark Star 2 Inline 1 - 3  
12:00PM - 01:00PM Bronze Axles of Evil 3 Red Dawgs 4 Inline 4 - 3  
01:00PM - 02:00PM Bronze Moose Knuckles 1 Nailers 2 Inline 6 - 4  
02:00PM - 03:00PM Silver The Underdogs 3 Bumblehawks 4 Inline 4 - 3  
03:00PM - 04:00PM Silver Outcasts 1 Moeller Brew Barn 2 Inline 6 - 5  
04:00PM - 05:00PM Silver The Bombays 3 Pillage the Village 4 Inline 3 - 7  
05:00PM - 06:00PM Gold B Squad 1 Jabronis 2 Inline 6 - 4  
Sunday, Aug 16 2020
09:00AM - 10:00AM Novice Red Pups 1 District 5 2 Inline 4 - 5  
10:00AM - 11:00AM Novice Red Pups 3 Black Widows 4 Inline 2 - 7  
11:00AM - 12:00PM Bronze Bash Brothers 1 Nailers 2 Inline 12 - 5  
12:00PM - 01:00PM Bronze Dark Star 3 Red Dawgs 4 Inline 3 - 2  
01:00PM - 02:00PM Bronze Moose Knuckles 1 Axles of Evil 2 Inline 5 - 3  
02:00PM - 03:00PM Silver Bumblehawks 3 The Bombays 4 Inline 5 - 3  
03:00PM - 04:00PM Gold Jabronis 1 Columbus Heat 2 Inline 4 - 5  
04:00PM - 05:00PM Silver The Underdogs 3 Moeller Brew Barn 4 Inline 4 - 5  
05:00PM - 06:00PM Gold Alpha Kenny 1 1 Columbus Heat 2 Inline 3 - 4  
06:00PM - 07:00PM Silver Outcasts 3 Pillage the Village 4 Inline 3 - 7  
07:00PM - 08:00PM Gold Alpha Kenny 1 1 B Squad 2 Inline 6 - 5  
08:00PM - 09:00PM Platinum Dirty Chase and the Boys 3 Mixed Nuts 4 Inline 6 - 9  
Sunday, Aug 23 2020
08:45AM - 09:45AM Novice Black Widows 1 Red Pups 2 Inline 3 - 2  
10:00AM - 11:00AM Novice Black Widows 3 District 5 4 Inline 2 - 8  
11:00AM - 12:00PM Bronze Red Dawgs 1 Bash Brothers 2 Inline 1 - 2  
12:00PM - 01:00PM Bronze Nailers 3 Axles of Evil 4 Inline 4 - 5  
01:00PM - 02:00PM Bronze Dark Star 1 Moose Knuckles 2 Inline 5 - 3  
02:00PM - 03:00PM Silver The Bombays 3 The Underdogs 4 Inline 3 - 4  
03:00PM - 04:00PM Silver Bumblehawks 1 Outcasts 2 Inline 3 - 6  
04:00PM - 05:00PM Silver Moeller Brew Barn 3 Pillage the Village 4 Inline 2 - 2  
05:00PM - 06:00PM Gold Alpha Kenny 1 1 Jabronis 2 Inline 2 - 3  
06:00PM - 07:00PM Platinum Busam Subaru 3 Mixed Nuts 4 Inline 7 - 6  
07:00PM - 08:00PM Platinum Busam Subaru 1 Pink Whitneys 2 Inline 4 - 11  
08:00PM - 09:00PM Platinum Dirty Chase and the Boys 3 Pink Whitneys 4 Inline 8 - 11  
Sunday, Aug 30 2020
07:45AM - 08:45AM Novice District 5 1 Red Pups 2 Inline 5 - 4  
09:00AM - 10:00AM Novice District 5 3 Black Widows 4 Inline 10 - 3  
10:00AM - 11:00AM Bronze Nailers 1 Red Dawgs 2 Inline 1 - 5  
11:00AM - 12:00PM Bronze Moose Knuckles 3 Bash Brothers 4 Inline 2 - 3  
12:00PM - 01:00PM Bronze Axles of Evil 1 Dark Star 2 Inline 0 - 3  
01:00PM - 02:00PM Silver Pillage the Village 1 The Underdogs 2 Inline 4 - 6  
02:00PM - 03:00PM Gold Jabronis 3 B Squad 4 Inline 4 - 3  
03:00PM - 04:00PM Silver Moeller Brew Barn 1 Bumblehawks 2 Inline 6 - 8  
04:00PM - 05:00PM Gold Columbus Heat 3 B Squad 4 Inline 8 - 4  
05:00PM - 06:00PM Silver The Bombays 1 Outcasts 2 Inline 4 - 8  
06:00PM - 07:00PM Gold Columbus Heat 3 Alpha Kenny 1 4 Inline 5 - 1  
07:00PM - 08:00PM Platinum Pink Whitneys 3 Mixed Nuts 4 Inline 3 - 13  
08:00PM - 09:00PM Platinum Busam Subaru 1 Dirty Chase and the Boys 2 Inline 7 - 4  
Sunday, Sep 13 2020
08:45AM - 09:45AM Novice Red Pups 1 District 5 2 Inline 1 - 6  
10:00AM - 11:00AM Novice Red Pups 3 Black Widows 4 Inline 4 - 3  
11:00AM - 12:00PM Bronze Bash Brothers 1 Axles of Evil 2 Inline 5 - 4  
12:00PM - 01:00PM Bronze Red Dawgs 3 Moose Knuckles 4 Inline 7 - 4  
01:00PM - 02:00PM Bronze Dark Star 1 Nailers 2 Inline 5 - 1  
02:00PM - 03:00PM Silver Outcasts 3 The Underdogs 4 Inline 4 - 2  
03:00PM - 04:00PM Gold Jabronis 1 Alpha Kenny 1 2 Inline 5 - 6  
04:00PM - 05:00PM Silver Moeller Brew Barn 3 The Bombays 4 Inline 7 - 8  
05:00PM - 06:00PM Gold Jabronis 1 Columbus Heat 2 Inline 0 - 10  
06:00PM - 07:00PM Silver Pillage the Village 3 Bumblehawks 4 Inline 6 - 3  
07:00PM - 08:00PM Gold B Squad 1 Columbus Heat 2 Inline 3 - 7  
08:00PM - 09:00PM Platinum Mixed Nuts 3 Dirty Chase and the Boys 4 Inline 5 - 6  
09:00PM - 10:00PM Platinum Busam Subaru 1 Pink Whitneys 2 Inline 8 - 6  
Sunday, Sep 20 2020
08:45AM - 09:45AM Novice Black Widows 1 District 5 2 Inline -  
10:00AM - 11:00AM Novice Black Widows 3 Red Pups 4 Inline -  
11:00AM - 12:00PM Bronze Dark Star 1 Bash Brothers 2 Inline -  
12:00PM - 01:00PM Bronze Red Dawgs 3 Axles of Evil 4 Inline -  
01:00PM - 02:00PM Bronze Nailers 1 Moose Knuckles 2 Inline -  
02:00PM - 03:00PM Silver Bumblehawks 3 The Underdogs 4 Inline -  
03:00PM - 04:00PM Silver Moeller Brew Barn 1 Outcasts 2 Inline -  
04:00PM - 05:00PM Silver Pillage the Village 3 The Bombays 4 Inline -  
05:00PM - 06:00PM Gold B Squad 1 Alpha Kenny 1 2 Inline -  
06:00PM - 07:00PM Platinum Busam Subaru 3 Mixed Nuts 4 Inline -  
07:00PM - 08:00PM Platinum Dirty Chase and the Boys 1 Pink Whitneys 2 Inline -  
Sunday, Sep 27 2020
06:00PM - 07:00PM Platinum Mixed Nuts 1 Pink Whitneys 2 Inline -  
07:00PM - 08:00PM Platinum Busam Subaru 3 Dirty Chase and the Boys 4 Inline -  
Sunday, Oct 04 2020
07:45AM - 08:45AM Novice District 5 1 Black Widows 2 Inline -  
09:00AM - 10:00AM Novice District 5 3 Red Pups 4 Inline -  
10:00AM - 11:00AM Bronze Nailers 1 Bash Brothers 2 Inline -  
11:00AM - 12:00PM Bronze Red Dawgs 3 Dark Star 4 Inline -  
12:00PM - 01:00PM Bronze Axles of Evil 1 Moose Knuckles 2 Inline -  
01:00PM - 02:00PM Silver The Bombays 3 Bumblehawks 4 Inline -  
02:00PM - 03:00PM Gold Alpha Kenny 1 1 B Squad 2 Inline -  
03:00PM - 04:00PM Silver Moeller Brew Barn 3 The Underdogs 4 Inline -  
04:00PM - 05:00PM Gold Alpha Kenny 1 1 Columbus Heat 2 Inline -  
05:00PM - 06:00PM Silver Pillage the Village 3 Outcasts 4 Inline -  
06:00PM - 07:00PM Gold Jabronis 1 Columbus Heat 2 Inline -  
07:00PM - 08:00PM Platinum Mixed Nuts 3 Dirty Chase and the Boys 4 Inline -  
08:00PM - 09:00PM Platinum Pink Whitneys 1 Busam Subaru 2 Inline -  
Sunday, Oct 11 2020
08:45AM - 09:45AM Novice Red Pups 1 District 5 2 Inline -  
10:00AM - 11:00AM Novice Red Pups 3 Black Widows 4 Inline -  
11:00AM - 12:00PM Bronze Bash Brothers 1 Red Dawgs 2 Inline -  
12:00PM - 01:00PM Bronze Axles of Evil 3 Nailers 4 Inline -  
01:00PM - 02:00PM Bronze Moose Knuckles 1 Dark Star 2 Inline -  
02:00PM - 03:00PM Silver The Bombays 3 The Underdogs 4 Inline -  
03:00PM - 04:00PM Silver Outcasts 1 Bumblehawks 2 Inline -  
04:00PM - 05:00PM Silver Pillage the Village 3 Moeller Brew Barn 4 Inline -  
05:00PM - 06:00PM Platinum Mixed Nuts 1 Busam Subaru 2 Inline -  
06:00PM - 07:00PM Platinum Dirty Chase and the Boys 3 Pink Whitneys 4 Inline -  
07:00PM - 08:00PM Gold B Squad 1 Jabronis 2 Inline -  
Sunday, Oct 18 2020
08:45AM - 09:45AM Novice Black Widows 1 Red Pups 2 Inline -  
10:00AM - 11:00AM Novice Black Widows 3 District 5 4 Inline -  
11:00AM - 12:00PM Bronze Red Dawgs 1 Nailers 2 Inline -  
12:00PM - 01:00PM Bronze Bash Brothers 3 Moose Knuckles 4 Inline -  
01:00PM - 02:00PM Bronze Dark Star 1 Axles of Evil 2 Inline -  
02:00PM - 03:00PM Silver The Underdogs 3 Pillage the Village 4 Inline -  
03:00PM - 04:00PM Silver Bumblehawks 1 Moeller Brew Barn 2 Inline -  
04:00PM - 05:00PM Silver Outcasts 3 The Bombays 4 Inline -  
05:00PM - 06:00PM Gold Jabronis 1 Alpha Kenny 1 2 Inline -  
06:00PM - 07:00PM Platinum Pink Whitneys 1 Mixed Nuts 2 Inline -  
07:00PM - 08:00PM Platinum Busam Subaru 3 Dirty Chase and the Boys 4 Inline -  
Sunday, Nov 01 2020
07:45AM - 08:45AM Novice District 5 1 Red Pups 2 Inline -  
09:00AM - 10:00AM Novice District 5 3 Black Widows 4 Inline -  
10:00AM - 11:00AM Bronze Axles of Evil 1 Bash Brothers 2 Inline -  
11:00AM - 12:00PM Bronze Moose Knuckles 3 Red Dawgs 4 Inline -  
12:00PM - 01:00PM Bronze Nailers 1 Dark Star 2 Inline -  
01:00PM - 02:00PM Silver The Underdogs 3 Outcasts 4 Inline -  
02:00PM - 03:00PM Gold Jabronis 1 B Squad 2 Inline -  
03:00PM - 04:00PM Silver The Bombays 3 Moeller Brew Barn 4 Inline -  
04:00PM - 05:00PM Gold Columbus Heat 1 B Squad 2 Inline -  
05:00PM - 06:00PM Silver Bumblehawks 3 Pillage the Village 4 Inline -  
06:00PM - 07:00PM Gold Columbus Heat 1 Alpha Kenny 1 2 Inline -  
07:00PM - 08:00PM Platinum Mixed Nuts 3 Dirty Chase and the Boys 4 Inline -  
08:00PM - 09:00PM Platinum Pink Whitneys 1 Busam Subaru 2 Inline -