Sports Plus Inline Hockey Cincinnati

Filter the schedule    
       
Player Name:
Remember me
Date Start:
OR Date End:
League:    
Team: Inline Rink Rental Policies

Time League Home Locker Visitor Locker Rink Result
Sunday, Feb 02 2020
08:00AM - 09:00AM Novice District 5 1 Red Pups 2 Inline 3 - 1  
09:00AM - 10:00AM Novice District 5 3 Black Widows 4 Inline 3 - 2  
10:00AM - 11:00AM Bronze Dark Star 1 Red Dawgs 2 Inline 4 - 2  
11:00AM - 12:00PM Bronze Bash Brothers 3 Tusken Raiders 4 Inline 4 - 6  
12:00PM - 01:00PM Bronze Nailers 1 Hailstorm 2 Inline 7 - 2  
01:00PM - 02:00PM Bronze Axles of Evil 3 Moose Knuckles 4 Inline 5 - 2  
02:00PM - 03:00PM Silver Jabronis 1 Dingoes-Silver 2 Inline 5 - 6  
03:00PM - 04:00PM Silver Pillage the Village 3 Bumblehawks 4 Inline 9 - 4  
Sunday, Feb 16 2020
05:00PM - 06:00PM Gold Pink Whitneys 1 Bibliotecas 2 Inline 7 - 5  
06:00PM - 07:00PM Gold Pink Whitneys 3 Dingoes-Gold 4 Inline 4 - 6  
07:00PM - 08:00PM Silver The Chonks 1 Outcasts 2 Inline 3 - 6  
Sunday, Feb 23 2020
08:00AM - 09:00AM Novice Red Pups 1 District 5 2 Inline 0 - 2  
09:00AM - 10:00AM Novice Red Pups 3 Black Widows 4 Inline 1 - 6  
10:00AM - 11:00AM Bronze Bash Brothers 1 Dark Star 2 Inline 4 - 3  
11:00AM - 12:00PM Bronze Red Dawgs 3 Nailers 4 Inline 9 - 2  
12:00PM - 01:00PM Bronze Hailstorm 1 Axles of Evil 2 Inline 0 - 2  
01:00PM - 02:00PM Bronze Tusken Raiders 3 Moose Knuckles 4 Inline 6 - 2  
02:00PM - 03:00PM Silver The Underdogs 1 Bumblehawks 2 Inline 4 - 3  
03:00PM - 04:00PM Silver Pillage the Village 3 Outcasts 4 Inline 3 - 4  
04:00PM - 05:00PM Silver Dingoes-Silver 1 Moeller Brew Barn 2 Inline 9 - 4  
05:00PM - 06:00PM Silver Jabronis 3 The Chonks 4 Inline 4 - 5  
06:00PM - 07:00PM Gold Mixed Nuts 1 Pink Whitneys 2 Inline 8 - 4  
07:00PM - 08:00PM Gold Bibliotecas 3 Dingoes-Gold 4 Inline 3 - 2  
Sunday, Mar 01 2020
08:00AM - 09:00AM Novice Black Widows 1 Red Pups 2 Inline 1 - 5  
09:00AM - 10:00AM Novice Black Widows 3 District 5 4 Inline 4 - 5  
10:00AM - 11:00AM Bronze Hailstorm 1 Red Dawgs 2 Inline 2 - 8  
11:00AM - 12:00PM Bronze Nailers 3 Bash Brothers 4 Inline 2 - 6  
12:00PM - 01:00PM Bronze Axles of Evil 1 Tusken Raiders 2 Inline 3 - 1  
01:00PM - 02:00PM Bronze Dark Star 3 Moose Knuckles 4 Inline 1 - 6  
02:00PM - 03:00PM Silver The Chonks 1 Moeller Brew Barn 2 Inline 5 - 2  
03:00PM - 04:00PM Silver The Bombays 3 The Underdogs 4 Inline 3 - 2  
04:00PM - 05:00PM Silver Pillage the Village 1 Dingoes-Silver 2 Inline 5 - 6  
05:00PM - 06:00PM Silver The Bombays 3 Outcasts 4 Inline 3 - 9  
06:00PM - 07:00PM Silver Bumblehawks 1 Jabronis 2 Inline 1 - 5  
07:00PM - 08:00PM Gold Mixed Nuts 3 Dingoes-Gold 4 Inline 3 - 9  
08:00PM - 09:00PM Gold Mixed Nuts 1 Bibliotecas 2 Inline 7 - 9  
Sunday, Mar 08 2020
08:00AM - 09:00AM Novice District 5 1 Red Pups 2 Inline 3 - 2  
09:00AM - 10:00AM Novice District 5 3 Black Widows 4 Inline 3 - 1  
10:00AM - 11:00AM Bronze Axles of Evil 1 Red Dawgs 2 Inline 1 - 4  
11:00AM - 12:00PM Bronze Bash Brothers 3 Hailstorm 4 Inline 5 - 1  
12:00PM - 01:00PM Bronze Moose Knuckles 1 Nailers 2 Inline 5 - 6  
01:00PM - 02:00PM Bronze Tusken Raiders 3 Dark Star 4 Inline 2 - 3  
02:00PM - 03:00PM Silver The Underdogs 1 Pillage the Village 2 Inline 8 - 9  
03:00PM - 04:00PM Silver Bumblehawks 3 Moeller Brew Barn 4 Inline 10 - 5  
04:00PM - 05:00PM Silver Jabronis 1 Pillage the Village 2 Inline 2 - 9  
05:00PM - 06:00PM Silver Outcasts 3 Dingoes-Silver 4 Inline 4 - 1  
06:00PM - 07:00PM Silver The Bombays 1 The Chonks 2 Inline 3 - 4  
07:00PM - 08:00PM Gold Dingoes-Gold 3 Bibliotecas 4 Inline 6 - 7  
08:00PM - 09:00PM Gold Mixed Nuts 1 Pink Whitneys 2 Inline 6 - 4  
Sunday, Mar 22 2020
08:00AM - 09:00AM Novice Red Pups 1 District 5 2 Inline -  
09:00AM - 10:00AM Novice Red Pups 3 Black Widows 4 Inline -  
10:00AM - 11:00AM Bronze Red Dawgs 1 Bash Brothers 2 Inline -  
11:00AM - 12:00PM Bronze Nailers 3 Tusken Raiders 4 Inline -  
12:00PM - 01:00PM Bronze Dark Star 1 Axles of Evil 2 Inline -  
01:00PM - 02:00PM Bronze Hailstorm 3 Moose Knuckles 4 Inline -  
02:00PM - 03:00PM Silver The Underdogs 1 Jabronis 2 Inline -  
03:00PM - 04:00PM Silver Dingoes-Silver 3 Bumblehawks 4 Inline -  
04:00PM - 05:00PM Silver The Bombays 1 Pillage the Village 2 Inline -  
05:00PM - 06:00PM Silver Dingoes-Silver 3 The Chonks 4 Inline -  
06:00PM - 07:00PM Silver Outcasts 1 Moeller Brew Barn 2 Inline -  
07:00PM - 08:00PM Gold Dingoes-Gold 3 Mixed Nuts 4 Inline -  
08:00PM - 09:00PM Gold Bibliotecas 1 Pink Whitneys 2 Inline -  
Sunday, Mar 29 2020
08:00AM - 09:00AM Novice Black Widows 1 District 5 2 Inline -  
09:00AM - 10:00AM Bronze Axles of Evil 3 Bash Brothers 4 Inline -  
10:00AM - 11:00AM Novice Black Widows 1 Red Pups 2 Inline -  
11:00AM - 12:00PM Bronze Tusken Raiders 3 Hailstorm 4 Inline -  
12:00PM - 01:00PM Bronze Moose Knuckles 1 Red Dawgs 2 Inline -  
01:00PM - 02:00PM Bronze Dark Star 3 Nailers 4 Inline -  
02:00PM - 03:00PM Silver The Chonks 1 The Underdogs 2 Inline -  
03:00PM - 04:00PM Silver Jabronis 3 Pillage the Village 4 Inline -  
04:00PM - 05:00PM Silver Moeller Brew Barn 1 The Bombays 2 Inline -  
05:00PM - 06:00PM Silver Dingoes-Silver 3 Bumblehawks 4 Inline -  
06:00PM - 07:00PM Silver Outcasts 1 The Bombays 2 Inline -  
07:00PM - 08:00PM Gold Mixed Nuts 3 Bibliotecas 4 Inline -  
08:00PM - 09:00PM Gold Pink Whitneys 1 Dingoes-Gold 2 Inline -  
Sunday, Apr 05 2020
08:00AM - 09:00AM Novice District 5 1 Red Pups 2 Inline -  
09:00AM - 10:00AM Novice District 5 3 Black Widows 4 Inline -  
10:00AM - 11:00AM Bronze Red Dawgs 1 Tusken Raiders 2 Inline -  
11:00AM - 12:00PM Bronze Nailers 3 Axles of Evil 4 Inline -  
12:00PM - 01:00PM Bronze Bash Brothers 1 Moose Knuckles 2 Inline -  
01:00PM - 02:00PM Bronze Hailstorm 3 Dark Star 4 Inline -  
02:00PM - 03:00PM Silver The Chonks 1 Pillage the Village 2 Inline -  
03:00PM - 04:00PM Silver Outcasts 3 The Underdogs 4 Inline -  
04:00PM - 05:00PM Silver Moeller Brew Barn 1 Jabronis 2 Inline -  
05:00PM - 06:00PM Silver The Bombays 3 Bumblehawks 4 Inline -  
06:00PM - 07:00PM Gold Dingoes-Gold 1 Bibliotecas 2 Inline -  
07:00PM - 08:00PM Gold Mixed Nuts 3 Pink Whitneys 4 Inline -  
Sunday, Apr 19 2020
08:00AM - 09:00AM Novice Red Pups 1 District 5 2 Inline -  
09:00AM - 10:00AM Novice Red Pups 3 Black Widows 4 Inline -  
10:00AM - 11:00AM Bronze Tusken Raiders 1 Bash Brothers 2 Inline -  
11:00AM - 12:00PM Bronze Red Dawgs 3 Dark Star 4 Inline -  
12:00PM - 01:00PM Bronze Hailstorm 1 Nailers 2 Inline -  
01:00PM - 02:00PM Bronze Moose Knuckles 3 Axles of Evil 4 Inline -  
02:00PM - 03:00PM Silver Moeller Brew Barn 1 The Underdogs 2 Inline -  
03:00PM - 04:00PM Silver Dingoes-Silver 3 The Bombays 4 Inline -  
04:00PM - 05:00PM Silver The Chonks 1 The Underdogs 2 Inline -  
05:00PM - 06:00PM Gold Dingoes-Gold 3 Mixed Nuts 4 Inline -  
06:00PM - 07:00PM Silver Bumblehawks 1 The Chonks 2 Inline -  
07:00PM - 08:00PM Gold Bibliotecas 3 Pink Whitneys 4 Inline -  
Sunday, Apr 26 2020
08:00AM - 09:00AM Novice Black Widows 1 District 5 2 Inline -  
09:00AM - 10:00AM Bronze Dark Star 3 Bash Brothers 4 Inline -  
10:00AM - 11:00AM Novice Black Widows 1 Red Pups 2 Inline -  
11:00AM - 12:00PM Bronze Nailers 3 Red Dawgs 4 Inline -  
12:00PM - 01:00PM Bronze Axles of Evil 1 Hailstorm 2 Inline -  
01:00PM - 02:00PM Bronze Moose Knuckles 3 Tusken Raiders 4 Inline -  
02:00PM - 03:00PM Silver Outcasts 1 Bumblehawks 2 Inline -  
03:00PM - 04:00PM Silver Moeller Brew Barn 3 Pillage the Village 4 Inline -  
04:00PM - 05:00PM Silver Outcasts 1 Jabronis 2 Inline -  
05:00PM - 06:00PM Silver Dingoes-Silver 3 The Underdogs 4 Inline -  
06:00PM - 07:00PM Silver The Bombays 1 Jabronis 2 Inline -  
07:00PM - 08:00PM Gold Pink Whitneys 3 Dingoes-Gold 4 Inline -  
08:00PM - 09:00PM Gold Mixed Nuts 1 Bibliotecas 2 Inline -  
Sunday, May 03 2020
10:00AM - 11:00AM Bronze Red Dawgs 1 Hailstorm 2 Inline -  
11:00AM - 12:00PM Bronze Bash Brothers 3 Nailers 4 Inline -  
12:00PM - 01:00PM Bronze Tusken Raiders 1 Axles of Evil 2 Inline -  
01:00PM - 02:00PM Bronze Moose Knuckles 3 Dark Star 4 Inline -  
02:00PM - 03:00PM Silver The Underdogs 1 Outcasts 2 Inline -  
03:00PM - 04:00PM Silver Jabronis 3 Moeller Brew Barn 4 Inline -  
04:00PM - 05:00PM Silver Pillage the Village 1 The Chonks 2 Inline -  
05:00PM - 06:00PM Silver Dingoes-Silver 3 Moeller Brew Barn 4 Inline -  
06:00PM - 07:00PM Silver Bumblehawks 1 The Bombays 2 Inline -  
07:00PM - 08:00PM Gold Dingoes-Gold 3 Bibliotecas 4 Inline -  
08:00PM - 09:00PM Gold Mixed Nuts 1 Pink Whitneys 2 Inline -  
Sunday, May 17 2020
08:00AM - 08:00PM Playoffs Inline
Sunday, May 31 2020
08:00AM - 08:00PM Playoffs Inline